KONST / Litografier / Färglitografi 14797402
nr 1479 7402
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Cello II. Signerad, numrerad 44/100, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 65x58 cm, yttermått inklusive ram: 96x79 cm
Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:04:03